Ražotājs: MSI
Modelis: MAG B460 TORPEDO
EAN: 0824142224397
MSI MAG B460 TORPEDO. Procesora ražotājs: Intel, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Savietojami procesori: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Atmiņas slotu tips: DIMM. Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: SATA III, Atbalstītie atmiņas disku veidi: HDD & SSD, RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Maksimālā izšķirtspēja: 4096 x 2304 pikseļi. Ethernet interfeisa tips: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Realtek RTL8125B
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
MSI MAG B460 TORPEDO emaplaat Intel B460 LGA 1200 ATX | €111.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666,2933 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Nebuferēta atmiņa | |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B460 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1200 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Centrālais procesors, Ventilators, Temperatūra |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | |
| ATX Power savienotājs | |
| CPU ventilatora savienojums | |
| Komutatora ventilatoru skaits | 6 |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | |
| TPM savienotājs | |
| 12V strāvas savienotājs | |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | SATA III |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | |
| BIOS | |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| ACPI versija | 6.2 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 3.2 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2304 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |