Ražotājs: MSI
Modelis: PRO Z790-A WIFI DDR4
EAN: 4711377011457
The MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 mātes plates ir lieliska izvēle tavam PC datoram. Tā atbalsta jaunākos Intel procesorus un tai ir maksimāla atmiņas ietilpība līdz 128 GB. Šīs mātes plates atbalsta DDR4-SDRAM ar divkanālu atmiņu un četriem slotiem. Ar Intel chipseta ģimenes mātes plati, tai ir LGA 1700 ligzda un saderība ar Intel® Celeron® un Intel® Pentium® Gold procesoriem.
Viens no izcilākajiem šīs mātes plates priekšrocībām ir tās tīkla iespējas. Tā atbalsta 2.5 Gigabit Ethernet un augstāko Wi-Fi standartu, Wi-Fi 6 (802.11ax). Tāpat ar Bluetooth versiju 5.3 vari savienoties ar Bluetooth iespējotiem ierīcēm.
Attiecībā uz glabāšanas drošību, MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 atbalsta M.2 un PCI Express glabāšanas diska interfeisus un var tikt galā gan ar HDD, gan ar SSD glabāšanas diskām. Tāpat, tai ir RAID atbalsts tādiem līmeņiem kā 0, 1, 5 un 10.
Šī ATX mātes plate ir aprīkota ar plašu portu klāstu, tostarp HDMI un DisplayPort video izvadu, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) un USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) portu savienojumiem, lai varētu pievienot perifērijas ierīces. Tai ir arī iekšējas I/O iespējas, ieskaitot USB 2.0 un USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotājspiedoles.
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 mātes plates ir aprīkotas ar draudzīgu BIOS interfeisu, un tās iepakojums ietver SATA kabeļus, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu. Ja vēlies uzbūvēt desktopa PC ar augstām tīkla iespējām, atbalstu jaunākajiem procesoriem un atmiņai, kā arī spēju apstrādāt vairākus glabāšanas diskus, tad šī mātes plate ir lieliska izvēle.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 emaplaat Intel Z790 LGA 1700 ATX | €410.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Atmiņa | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | Jā |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3466,3733,3866,4000,4266,4400,4533,4600,4800,5000,5066,5200,5333 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 5333 MHz |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Īpašības | |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z790 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Iekšējie I/O | |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 6 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| TPM savienotājs | Jā |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| Aizmugurējā paneļa I/O porti | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Jā |
| Uzglabāšanas kontrolleri | |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 10 GB |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| BIOS | |
| BIOS tips | EFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Grafika | |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 304,8 mm |
| Dziļums | 243,8 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Paplašināšanas sloti | |
| M.2 (M) slotu skaits | 4 |