| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
REVELL Rozcienczalnik 10 0 ml | €8.99 |
|
mts.ee |
Revell 39612 - scale model accessories & supplies (Thinner) | €18.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Dizains | |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| Instrukcijas valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| Komerciāls ierīces tips | Patērētāja vienības piederums |
| (cdm) Reconducted new drop | Reconducted |
| (cdm) Sezonalitātes | Pastāvīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 82,4 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma platums | 43 mm |
| Iepakojuma dziļums | 43 mm |
| Iepakojuma augstums | 125 mm |
| Iepakojuma svars | 183 g |
| Īpašības | |
| Tips | Scale Model Figures |
| Loģistiskie dati | |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 38140090990 |