| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Brother RD-S04E1 markeerimisteip | €49.32 |
|
tietokonekauppa.fi |
Brother Papier Etiketten 1552St/Rolle | €99.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Iepakojuma platums | 315 mm |
| Iepakojuma dziļums | 410 mm |
| Iepakojuma augstums | 115 mm |
| Īpašības | |
| Etiķetes pakā | 1552 pcs |
| Lentes tips | RD |
| Produkta krāsa | Balts |
| Papildus informācija | |
| Lentes izmērs | 7,6 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 48219090 |