| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Techly ICA-PM-104XL projektora stiprinājums Griesti Sudrabs | €175.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Uzstādīšanas tips | Griesti |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 1100 - 1970 mm |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Slīpuma leņķis | 0 - 30 ° |
| Regulējams | |
| Griestu montāžas caurules garums (maks) | 197 cm |
| Griestu montāžas caurules garums (maks) | 110 cm |
| Maksimālā distance līdz pārsegumam (griestiem) | 197 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 83024190 |