Ražotājs: Hama
Modelis: 00186086
EAN: 4047443472731
Hama Stream 900 HD. Tips: Galda mikrofons, Mikrofona jutīgums: -45 dB, Mikrofona frekvence: 20 - 20000 Hz. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, USB savienotājs: USB Veids-C. Produkta krāsa: Melns, Uzstādīšanas tips: Galds, Kabeļa garums: 2,5 m. Jaudas avots: USB. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Pievienoti kabeļi: USB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA URAGE Igralni mikrofon "Stream 900 HD" | €89.90 |
|
mts.ee |
Hama Stream 900 HD Must Lauamikrofon | €107.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Mikrofons | |
| Tips | Galda mikrofons |
| Mikrofona jutīgums | -45 dB |
| Mikrofona frekvence | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofona ieejas pilna pretestība | 680 Ω |
| Mikrofons turētājs | |
| Skaļuma kontrole | Rotējošs |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Ierīces interfeiss | USB |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu izeja | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | MacOS |
| Kabeļa garums | 2,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | USB |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Iepakojuma saturs | 1 "Stream 900 HD" gaming microphone 1 tripod 1 USB adapter cable 1 instruction manual |