Ražotājs: Beko
Modelis: HMM81504BX
EAN: 8690842430596
Beko HMM81504BX. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Miksera funkcijas: Jaukšana/maisīšana. Jauda: 500 W. Platums: 85 mm, Dziļums: 180 mm, Augstums: 160 mm. Iepakojuma platums: 105 mm, Iepakojuma dziļums: 215 mm, Iepakojuma augstums: 202 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Beko HMM 81504BX | €36.28 |
|
mts.ee |
Beko HMM81504BX mikser Käsimikser 500 W Roostevaba teras | €38.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Miksera funkcijas | Jaukšana/maisīšana |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Kontroles tips | Pogas, Svira |
| Izlādēšanas poga | |
| Ergonomisks rokturis | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 85 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 215 mm |
| Iepakojuma augstums | 202 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |