Ražotājs: Princess
Modelis: 01.222206.01.001
EAN: 8713016100177
Princess 222206. Tips: Rokas mikseris, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Miksera funkcijas: Sitiens, Jaukšana/maisīšana. Apvalka materiāls: Plastmasa, Krūkas materiāls: Plastmasa. Jauda: 500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 / 60 Hz
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Rokas mikseris |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Jaukšana/maisīšana |
| Auklas garums | 1 m |
| Mainīgais ātrums | |
| Turbo | |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Kontroles tips | Pogas, Svira |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Uzglabāšanas kārba | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 / 60 Hz |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Krūkas materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Putojamais | |
| Mērkrūze | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Kuļstieņi | |