Ražotājs: Microsoft
Modelis: 8X8-00025
EAN: 0889842775846
Microsoft Signature with Slim Pen 2. Tastatūras izkārtojums: QWERTZ, Tastatūras valoda: Vācu, Rādītājierīce: Skārienpaliknis. Zīmolu saderība: Microsoft, Savietojamība: Surface Pro 8/Pro X, Produkta krāsa: Sarkans. Savienojamības tehnoloģija: Dok-ligzda, Ierīces interfeiss: Microsoft Cover port. Jaudas avots: Doks. Atbalstītās Windows operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Signature with Slim Pen 2 Punane Microsoft Cover port QWERTZ Saksa keel | €280.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Pro 8/Pro X |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Krāsas nosaukums | Poppy Red |
| Apvalka materiāls | Alcantara |
| Rakstāmrīka turētājs | |
| Akselerometrs | |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Dok-ligzda |
| Ierīces interfeiss | Microsoft Cover port |
| Tastatūra | |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Vācu |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Cipartastatūra | |
| Island-stila tastatūra | |
| Windows taustiņi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Doks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 289,1 mm |
| Dziļums | 226,1 mm |
| Augstums | 4,89 mm |
| Svars | 294 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Skārienjūtīgai irbulis iekļauts | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |