Ražotājs: Cellularline
Modelis: TEMPGLASSGALA10
EAN: 8018080350900
Cellularline TEMPGLASSGALA10. Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A10, Aizsardzības īpašības: Neplīstošs. Materiāls: Rūdītā stikla, Produkta krāsa: Caurspīdīgs. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Protector type | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A10 |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Aizsardzības īpašības | Neplīstošs |
| Cietība | 9H |
| Ierīces tips | Mobilais tālrunis/viedtālrunis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Viegli noņemt | |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 92 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 198 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |