Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: PRO7216
EAN: 5711724872167
PanzerGlass PRO7216. Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Samsung - Galaxy A51. Lietošana sausumā. Aizsardzības īpašības: Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs. Privātuma filtrēšanas funkcija, Materiāls: Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Produkta krāsa: Caurspīdīgs. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Protector type | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Samsung - Galaxy A51 |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,5 cm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Instalēšanas veids | Pilnībā pielīpošs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Tīrīšanas komplekts | |
| Sausā slaucīšana | |
| Mitrā slaucīšana | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET) |
| Lietošana sausumā | |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Noapaļotas malas | |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Portrets |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Rāmja veids | Pilns kadrs |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 153,5 x 68,8 mm |
| Biezums | 0,69 mm |
| Svars | 26 g |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 70 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007190000 |