Ražotājs: Cellularline
Modelis: CLEARDUOGALA72T
EAN: 8018080412967
Cellularline Clear Strong. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A72, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A72 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret nomešanu, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |