Ražotājs: Cellularline
Modelis: FINECPSMARTPROT
EAN: 8018080379567
Cellularline Fine. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Huawei, Savietojamība: P Smart Pro, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,7 cm (6.59"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,7 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Huawei |
| Savietojamība | P Smart Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 67 g |