Ražotājs: Cellularline
Modelis: FINECP30T
EAN: 8018080345210
Cellularline FINECP30T. Somas veids: Robeža, Zīmolu saderība: Huawei, Savietojamība: P30, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Fine - P30 - Rand - Huawei - P30 - Transparent (60489) | €41.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Robeža |
| Materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Huawei |
| Savietojamība | P30 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | Nē |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Iebūvēts akumulators | Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 62 g |