Ražotājs: Cellularline
Modelis: TETRACGALS23PLT
EAN: 8018080456077
Cellularline Tetra Force Strong Guard. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S23+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,8 cm (6.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Tetra Force Strong Guard mobiiltelefoni ümbris 16,8 cm (6.6") Kate Must, Läbipaistev | €47.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S23+ |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Antibakteriāls, Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret nomešanu, Triecienizturīgs |
| Bezvadu lādēšana | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 83 g |