Ražotājs: Cellularline
Modelis: TETRACGALA41T
EAN: 8018080379666
Cellularline TETRACGALA41. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy A41, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 15,5 cm (6.1"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline TETRACGALA41 mobiiltelefoni ümbris 15,5 cm (6.1") Kate Must, Läbipaistev | €54.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 15,5 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy A41 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 19 mm |
| Iepakojuma augstums | 201 mm |
| Iepakojuma svars | 93 g |