Ražotājs: dbramante1928
Modelis: RE61CL004232
EAN: 5711428042323
dbramante1928 Bulk. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 15 Pro, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Dbramante1928 BULK-NUUK FOR IPHONE 15 PRO-CLEAR | €6.50 |
|
mts.ee |
dbramante1928 Bulk mobiiltelefoni ümbris Foolio Läbipaistev | €39.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Folio |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 15 Pro |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 32,3 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 75 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Svars | 25,4 g |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 30 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 290 mm |
| Kastes garums (Master) | 140 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 200 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,17 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 8120 cm³ |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 3930 90 97 90 |