Ražotājs: dbramante1928
Modelis: COSGGTBL1140
EAN: 5711428011404
dbramante1928 Copenhagen Slim. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S20+, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns, Karšu kabatu skaits: 3
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
dbramante1928 Copenhagen Slim mobiiltelefoni ümbris 17 cm (6.7") Foolio Must | €28.73 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Āda |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S20+ |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Magnētiskā aizdare |
| Karšu kabata | |
| Karšu kabatu skaits | 3 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Iebūvēts akumulators | |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 205 mm |
| Iepakojuma svars | 126 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82 mm |
| Augstums | 166 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Svars | 58 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 4,26 kg |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 380 mm |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 960 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 960 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 25536 cm³ |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 70 g |
| Transportējamās kastes svars | 128 g |
| Daudzums, ārējā kaste | 30 pcs |