Ražotājs: dbramante1928
Modelis: GLOPNIBL1409
EAN: 5711428014092
dbramante1928 Greenland. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: OnePlus, Savietojamība: Nord 2 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,3 cm (6.43"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
dbramante1928 Greenland mobiiltelefoni ümbris 16,3 cm (6.43") Kate Must | €23.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,3 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | OnePlus |
| Savietojamība | Nord 2 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 117 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 83,9 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 73,2 mm |
| Augstums | 159 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 18,9 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 1440 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 395 mm |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 48 pcs |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 230 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 740 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 22258,25 cm³ |