Ražotājs: dbramante1928
Modelis: GR67DOGR1195
EAN: 5711428011954
dbramante1928 Grenen. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPhone 12 Pro Max, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17 cm (6.7"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Olīvzaļš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
dbramante1928 Grenen mobiiltelefoni ümbris 17 cm (6.7") Kate Oliiv | €22.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Olīvzaļš |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPhone 12 Pro Max |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Aizdares veids | Nav piemērojams |
| Iebūvēts akumulators | |
| Materiāls uz augu bāzes | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 30 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 16 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma svars | 65 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 82 mm |
| Augstums | 164 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Svars | 31 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 2,59 kg |
| Eiropalete, daudzums | 2160 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 72 pcs |
| Kastes garums (Master) | 180 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Kastes svars (Master) | 740 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 740 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 15552 cm³ |
| Transportējamās kastes svars | 65 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 34 g |
| Daudzums, ārējā kaste | 30 pcs |