Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 0437
EAN: 5711724004377
PanzerGlass HardCase for Google Pixel 7a. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Google, Savietojamība: Google - Gobi, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Somas veids | Aploksne |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | |
| Savietojamība | Google - Gobi |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Pretdzeltēšanas aizsardzība | Jā |
| Viegli piemērot | Jā |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76,3 mm |
| Dziļums | 13,2 mm |
| Augstums | 155,8 mm |
| Biezums | 1,32 cm |
| Svars | 30 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 3926909790 |