Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-BT210BWEGWW
EAN: 4053685428238
Samsung EF-BT210B. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy Tab 3 (7.0"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17,8 cm (7"), Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung EF-BT210B mobiiltelefoni ümbris 17,8 cm (7") Kate Valge | €13.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Ādas imitācija |
| Produkta krāsa | Balts |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Tab 3 (7.0") |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 111,8 mm |
| Dziļums | 12,7 mm |
| Augstums | 188 mm |
| Svars | 90,7 g |