Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-GG960FREGWW
EAN: 8801643098780
Samsung EF-GG960. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy S9, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 14,7 cm (5.8"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Sarkans
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 14,7 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Audums |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy S9 |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 72,7 mm |
| Augstums | 150,1 mm |
| Dziļums | 11,9 mm |
| Svars | 18,2 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85177900 |