Ražotājs: Samsung
Modelis: GP-FPA146VAATW
EAN: 6976068910008
Samsung GP-FPA146VAATW. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: A14 / A14 5G, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 16,8 cm (6.6"), Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung araree Sub Core - Bildschirmschutz für Handy - Glas - durchsichtig - für Galaxy A14 5G (GP-TTA146KDATW) | €56.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16,8 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | A14 / A14 5G |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80,1 mm |
| Augstums | 169,5 mm |
| Dziļums | 12,3 mm |
| Svars | 31 g |