Ražotājs: 3M
Modelis: 7000031987
EAN: 0051128826546
3M 7000031987. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M Gold Privacy Filter for 13" Apple® MacBook Air® | €50.00 |
|
www.proline.lv |
3M Gold Privacy Filter for 13" Apple® MacBook Air® | €57.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Zelts |
| Produkta krāsa | Zelts, Caurspīdīgs |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 179 x 287 mm |
| Īpašības | |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Instalēšanas veids | Piestiprināma sloksne |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Viegli tīrāms | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Savietojamība | Apple MacBook Air 13 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 25,4 cm |
| Augstums | 39,4 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 254 mm |
| Iepakojuma dziļums | 4 mm |
| Iepakojuma augstums | 393 mm |
| Iepakojuma svars | 172,3 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 10,7 cm |
| Paletes garums | 12,2 cm |
| Paletes augstums | 13,3 cm |
| Paletes svars | 507 kg |
| Daudzums uz paletes | 2400 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 2,65 cm |
| Transportējamās kastes garums | 3,98 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,02 mm |
| Transportējamās kastes svars | 1,03 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128826541 |