Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-QSFPER4
EAN: 0767035212814
Allied Telesis QSFPER4. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 40000 Mbit/s, Interfeisa tips: QSFP. Produkta krāsa: Sudrabs, Apvalka materiāls: Metāls. Enerģija patēriņš: 3,5 W. RX jutība: -19 dB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis QSFPER4 transiiverimoodul Valgusjuhe 40000 Mbit/s QSFP 1331 nm | €8042.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| SFP veids raiduztvērēja veids | Optiskā škiedra |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 40000 Mbit/s |
| Interfeisa tips | QSFP |
| Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) | |
| Optiskās šķiedras konektors | LC |
| SFP raiduztvērēja standarts | ER4 |
| Maksimālais pārskaitījums attālums | 40000 m |
| Viļņa garums | 1331 nm |
| Tx jauda (min) | -3 decibeli uz milivatu |
| Tx jauda (maks) | 5 decibeli uz milivatu |
| Saiknes budžets | 16 dB |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3ba |
| Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 3,5 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| RX jutība | -19 dB |