Ražotājs: 3M
Modelis: 7000059517
EAN: 0012951678221
3M 7000059517. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 48,3 cm (19"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Monitors, Tips: Displeja privātuma filtrs rāmī. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
3M 7000059517 privaatsusfilter ekraanile Ekraani andmekaitsekile 48,3 cm (19") | €201.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Displeja privātuma filtrs rāmī |
| Filtra krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns, Caurspīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Gaismu neatstarojošs |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Iekares svira + komandsloksne |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli tīrāms | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 48,3 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 269 x 423 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 549 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 452 mm |
| Iepakojuma svars | 1,17 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 167 kg |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50051128786647 |