| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
3M 98044049264 privaatsusfilter ekraanile 39,6 cm (15.6") | €80.57 |
|
mts.ee |
3M 98044049264 privaatsusfilter ekraanile 39,6 cm (15.6") | €94.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Filtra krāsa | Melns |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 39,6 cm |
| Atgriezeniskums | Matēts-spīdīgs |
| Īpašības | |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Platekrāns(a) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 34,5 cm |
| Augstums | 19,4 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |