Ražotājs: 3M
Modelis: PF135C3E
EAN: 0051128011324
3M PRIVACY FILTER FOR 13.5IN WS 16:9 EDGE TO EDGE FOR TOUCH. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 34,3 cm (13.5"). Mērījumu attiecība: 3:2. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Svars: 116,165005957 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Filtr 3M 3M PF135C3E Privacy Filter f Touch Laptops 13.5 3:2 Comply | €61.21 |
|
mts.ee |
3M PF135C3E Raamideta ekraani privaatsusfilter 34,3 cm (13.5") | €61.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Mērījumu attiecība | 3:2 |
| Skrāpējumu izturīgs | |
| Privātuma filtrēšanas orientācija | Ainava |
| Izturīgs ekrāna aizsargs | |
| Zilās gaismas filtrs | |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 34,3 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Augstums | 207,5 mm |
| Svars | 116,2 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes neto dziļums | 121,9 cm |
| Paletes neto platums | 106,7 cm |
| Paletes neto augstums | 119,9 cm |
| Paletes neto svars | 219,6 kg |
| EUR paletes svars | 291,7 kg |
| Eiropalete, daudzums | 1890 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 3,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 241,3 mm |
| Iepakojuma svars | 116,2 g |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 25,2 cm |
| Transportējamās kastes garums | 34,1 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 3,97 cm |
| Transportējamās kastes svars | 734,8 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 580,8 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 51128011324 |