Ražotājs: Fellowes
Modelis: 4815701
EAN: 0043859699698
Fellowes PrivaScreen. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,8 cm (14.1"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 40 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fellowes PrivaScreen Raamideta ekraani privaatsusfilter 35,8 cm (14.1") | €85.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Viegli piemērot | |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Ekrāna formāts | Platekrāna |
| Instalēšanas veids | Līmējošā sloksne + Sliedītes aizklāja ievietošanai |
| Saderība ar skārienekrānu | |
| Viegli noņemt | |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,8 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 175 x 309 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 309,6 mm |
| Augstums | 174,6 mm |
| Dziļums | 0,0800 mm |
| Svars | 40 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 387,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 266,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 3,2 mm |
| Iepakojuma svars | 230 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Sertifikācija | HIPAA, TAA |