Ražotājs: Urban Factory
Modelis: SSW22UF
EAN: 3760170849522
Urban Factory SSW22UF. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 55,9 cm (22"). Mērījumu attiecība: 16:10. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Aizsardzība pret starojumu, Antistatisks |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:10 |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 55,9 cm |
| Ekrāna izmērs HxW | 474 x 297 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 55,9 cm |