Ražotājs: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEFG809421
EAN: 8719747101032
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Dual. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 24 kg, Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -60 - 110°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 24 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 12 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Stiprināšanas ar skavu galda biezums (maks.) | 8 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 246 - 551 mm |
| Pielāgojams dziļums | |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 58 - 536 mm |
| Slīpuma leņķis | -60 - 110 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iebūvēts gāzes avots | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 6,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |