Ražotājs: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEFG809416
EAN: 8719747106648
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Flex Dual. Montāža: Clamp/Grommet, Maksimālais svars (tilpums): 24 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 50,8 cm (20"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 90°. Produkta krāsa: Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 24 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 50,8 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava / starplika |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Stiprināšanas ar skavu galda biezums (maks.) | 8 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Pielāgojams dziļums | |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 80 - 610 mm |
| Slīpuma leņķis | -45 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Panoramēšanas diapazons | -100 - 100 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1104 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Svars | 5,93 kg |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 6,72 kg |