Ražotājs: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEQR110
EAN: 8719274673194
BakkerElkhuizen Q-riser 110. Maksimālais svars (tilpums): 15 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"). Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Caurspīdīgs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
BakkerElkhuizen Q-riser 110 61 cm (24") Transparent | €40.39 |
|
mts.ee |
BakkerElkhuizen Q-riser 110 61 cm (24") Läbipaistev Laud | €155.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 75 - 105 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 281 mm |
| Augstums | 76 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |