Ražotājs: Chief
Modelis: K1C120B
EAN: 0841872148526
Chief K1C120B. Maksimālais svars (tilpums): 9,9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -10 - 75°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Chief K1C120B monitori kinnitus ja alus 76,2 cm (30") Must | €374.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9,9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 177,8 - 330,2 mm |
| Slīpuma leņķis | -10 - 75 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 6 kg |