Ražotājs: j5create
Modelis: JCT425-N
EAN: 4712795083286
j5create JCT425. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 44 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 12,2 cm (4.8"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 0 x 0 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 0 x 0 mm. Produkta krāsa: Sudrabs, Iedegums, Koks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
J5CREATE WOOD MONITOR STAND WITH DOCKING STATION | €160.00 |
|
mts.ee |
j5create JCT425 68,6 cm (27") Hõbe, Kollakaspruun, Puit Laud | €180.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 44 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 12,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Piemērots televizoram | Nē |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 0 x 0 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 0 x 0 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Iedegums, Koks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Koks |
| Instalācijas vieglums | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 20 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 2.75 V |
| Darbības spriegums | 20 V |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portu skaits | 8 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Manuāls | Jā |
| Iepakojuma saturs | 1 x USB Type-C™ to 6 - Port USB™ 3.1 HUB, 1 x Quick Installation Guide, 1 x Instruction manual |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 94 mm |
| Kastes garums (Master) | 598 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 302 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,8 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 24712795083280 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | EAR99 |
| Minimālais pasūtījums | 2 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 533,9 mm |
| Dziļums | 247,9 mm |
| Augstums | 89,9 mm |
| Svars | 1,8 kg |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 580 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma svars | 2,19 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 65 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ergonomika | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 5 |
| Kāju krāsa | Sudrabs |