Ražotājs: Lindy
Modelis: 40706
EAN: 4002888407069
Lindy 40706. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 6500 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -45 - 90°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 6500 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skrūves |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Galda biezums (min) | 2 cm |
| Galda biezums (max) | 8 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Instalācijas vieglums | |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -45 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Pagrieziena leņķis | 180 - 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 3,86 kg |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 500 mm |
| Iepakojuma augstums | 467,5 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |