Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMDUOSS
EAN: 0065030879859
StarTech.com ARMDUOSS. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 360 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| Vada klipšu skaits | 3 |
| Iekļauto uzgaļu skaits | 1 pcs |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 19 |
| Komplektā esošo starpliku skaits | 8 |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 730 mm |
| Kastes garums (Master) | 320 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 250 mm |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 950 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Augstums | 410 mm |
| Svars | 7,28 kg |
| Iepakojuma platums | 72 mm |
| Iepakojuma dziļums | 31 mm |
| Iepakojuma augstums | 13 mm |
| Iepakojuma svars | 7,38 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| VESA stiprinājums | |