Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: DDR1327SFC
EAN: 0037332187109
Tripp Lite DDR1327SFC. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 9,98 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9,98 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Instalācijas vieglums | Jā |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 420,1 mm |
| Kastes garums (Master) | 395 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 505 mm |
| Kastes svars (Master) | 22,8 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332187106 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 159,8 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 365 mm |
| Svars | 2,69 kg |
| Iepakojuma platums | 243,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 396,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 124,5 mm |
| Iepakojuma svars | 3,63 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Produkta izmēri | 159,8 x 430 x 365 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |