Ražotājs: APC
Modelis: BV800I-MS
EAN: 0731304338376
APC BV800I-MS. UPS topoloģija: Line-Interactive, Izejas jaudas kapacitāte (VA): 0,8 kilovoltampērs, Izejas jauda: 450 W. Jaudas spraudnis: C14 uzmava. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora darbības laiks (maks.): 5 gads(i). Formas faktors: Kompakts, Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 1,52 m. Platums: 160 mm, Dziļums: 305 mm, Augstums: 92 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC BV800I-MS puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,8 kVA 450 W | €183.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 0,8 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 450 W |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Automātiskā sprieguma regulēšana (AVR) | |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| Trokšņu līmenis | 40 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | |
| Skaņas signalizācija | |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, darbojoties ar baterijām, Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Dizains | |
| Formas faktors | Kompakts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,52 m |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE REACH |
| Savienojamība | |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 5 gads(i) |
| Aukstais starts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 1968,3 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 305 mm |
| Augstums | 92 mm |
| Svars | 5,3 kg |
| Baterijas platums | 14,3 cm |
| Baterijas dziļums | 37,3 cm |
| Baterijas augstums | 23,7 cm |
| Baterijas svars | 5,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Manuāls | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |