Ražotājs: APC
Modelis: SMT1000I-6W
EAN: 5054444035079
APC Smart-UPS. UPS topoloģija: Line-Interactive, Izejas jaudas kapacitāte (VA): 1 kilovoltampērs, Izejas jauda: 700 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 8 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 264 volt-ampērstunda, Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 5,8 min. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LCD. Platums: 171 mm, Dziļums: 439 mm, Augstums: 219 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS Liini-interaktiivne 1 kVA 700 W 8 vahelduvvoolu kontakt | €1118.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 700 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 151 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 302 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Automātiskā sprieguma regulēšana (AVR) | Jā |
| Sprieguma plūdizlāde | 459 J |
| Efektivitāte | 98,6 % |
| Emergency Power Off (EPO) | O |
| Trokšņu līmenis | 41 dB |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Auto-restartēšana | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | Status |
| Sertifikācija | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, VDE, REACH |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 8 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Izejas IEC tiltslēgi | 2 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| SmartSlot | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 264 volt-ampērstunda |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 5,8 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 19 min |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 5 gads(i) |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Automātiska akumulatora pārbaude | Jā |
| Aukstais starts | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | RS-232, USB kabelis |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Programmatūras CD | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 12 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 171 mm |
| Dziļums | 439 mm |
| Augstums | 219 mm |
| Svars | 18,9 kg |
| Iepakojuma platums | 328 mm |
| Iepakojuma dziļums | 595 mm |
| Iepakojuma augstums | 376 mm |
| Iepakojuma svars | 22,8 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, Green Premium, RoHS |