Ražotājs: APC
Modelis: SRT6KRMXLI-6W
EAN: 0064813390031
APC Smart-UPS On-Line. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 6 kilovoltampērs, Izejas jauda: 6000 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, C19 uzmava, Jaudas spraudnis: Termināls, Izeju skaits: 10 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 902 volt-ampērstunda, Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 2,5 min. Formas faktors: Montējams plauktā, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 4U. Platums: 432 mm, Dziļums: 719 mm, Augstums: 174 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 6 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 6000 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 100 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 275 V |
| Ieejas frekvence | 40 - 70 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvences regulēšana | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 480 J |
| Izvades fāžu skaits | 1 |
| Efektivitāte | 94,4 % |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | Jā |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Auto-restartēšana | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Montējams plauktā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 4U |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | Status |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Sertifikācija | REACH, CE, CE Mark, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, IRAM, RCM, VDE |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava, C19 uzmava |
| Jaudas spraudnis | Termināls |
| Izeju skaits | 10 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Izejas IEC tiltslēgi | 2 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Sērijas saskarne | Jā |
| SmartSlot | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Statīva montēšanas piederumi | Jā |
| Kronšteins | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB kabelis |
| Temperatūras sensors | Jā |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Garantijas karte | Jā |
| Programmatūras CD | Jā |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 902 volt-ampērstunda |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 2,5 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 8,7 min |
| Akumulatora darbības laiks (maks.) | 5 gads(i) |
| Baterijas uzlādes laiks | 1,5 h |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Automātiska akumulatora pārbaude | Jā |
| Aukstais starts | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 6 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 432 mm |
| Dziļums | 719 mm |
| Augstums | 174 mm |
| Svars | 60 kg |
| Iepakojuma platums | 610 mm |
| Iepakojuma dziļums | 960 mm |
| Iepakojuma augstums | 370 mm |
| Iepakojuma svars | 67 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma saturs | Web/SNMP Management Card |