Ražotājs: APC
Modelis: SUPM3000
EAN: 0731304225119
APC Smart-UPS Power Module. Kopējā jauda: 3000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V. Svars: 17,3 kg. Iepakojuma svars: 19,1 kg. Dimensijas (WxDxH): 216 x 648 x 83 mm, Ekspluatācijas augstums: 0 - 3000 m, Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 394 x 895 x 229 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS Power Module toiteallika komponent 3000 W | €2232.27 |
|
www.pc21.fr |
APC | €2396.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Kopējā jauda | 3000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 216 x 648 x 83 mm |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 394 x 895 x 229 mm |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 17,3 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 19,1 kg |