Ražotājs: APC
Modelis: SURTA3000XL
EAN: 0731304231479
APC SMART-UPS RT 3000VA 120V. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 3 kilovoltampērs, Izejas jauda: 2100 W, Ieejas frekvence: 50/60 Hz. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 14,1 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 33,9 min. Produkta krāsa: Melns, Kabeļa garums: 3,05 m, Sertifikācija: CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778. Svars: 54,5 kg, Iepakojuma svars: 63,6 kg. Interfeiss: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Izejas savienotāji: (6) NEMA 5-15R, (2) NEMA 5-20R, Ieejas savienojuma tips: NEMA L5-30P
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SMART-UPS RT 3000VA 120V 3 kVA 2100 W | €338.37 |
|
www.pc21.fr |
APC SMART-UPS RT 3000 | €3988.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 3 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 2100 W |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 480 J |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 3,05 m |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | CSA,FCC Part 15 Class A,UL 1778 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 14,1 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 33,9 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 2,5 h |
| Papildus informācija | |
| Interfeiss | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
| Izejas savienotāji | (6) NEMA 5-15R, (2) NEMA 5-20R |
| Ieejas savienojuma tips | NEMA L5-30P |
| Dimensijas (WxDxH) | 130 x 660 x 432 mm |
| Nominālais ieejas spriegums | 120 V |
| Niminālais izejas spriegums | 120 V |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 603 x 980 x 347 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 54,5 kg |
| Iepakojuma svars | 63,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |