Ražotājs: APC
Modelis: SURTA48RMXLBP2U
EAN: 0020626731102
APC Smart-UPS RT 48V. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 864 ampērstunda, Baterijas spriegums: 48 V. Formas faktors: Montējams plauktā, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: RoHS 7b Exemption. Svars: 32,9 kg, Iepakojuma svars: 37,1 kg. Dimensijas (WxDxH): 452 x 559 x 86 mm, Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 610 x 730 x 254 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS RT 48V | €1340.84 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Montējams plauktā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | RoHS 7b Exemption |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Akumulatora ietilpība | 864 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 48 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 452 x 559 x 86 mm |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 610 x 730 x 254 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 32,9 kg |
| Iepakojuma svars | 37,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |