Ražotājs: APC
Modelis: SURT192RMXLBP2
EAN: 0731304255734
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack 2 Rows. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA). Formas faktors: Montējams plauktā, Produkta krāsa: Melns. Svars: 181,8 kg, Iepakojuma svars: 220,4 kg. Dimensijas (WxDxH): 432 x 739 x 263 mm, Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 610 x 1003 x 432 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack SURT192RMXLBP2 | €4697.03 |
|
mts.ee |
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack 2 Rows | €5666.77 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Montējams plauktā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 432 x 739 x 263 mm |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 610 x 1003 x 432 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 181,8 kg |
| Iepakojuma svars | 220,4 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |