Ražotājs: APC
Modelis: SUVTP20KH4B4S
EAN: 0731304256922
APC Smart-UPS VT. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 20 kilovoltampērs, Izejas jauda: 16000 W, Maksimālā strāva: 27 A. Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 18,3 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 46,5 min, Baterijas uzlādes laiks: 5 h. Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: ISO, CE. Svars: 599 kg. Daudzums uz paletes: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SUVTP20KH3B4S puhvertoiteallikas (UPS) 20 kVA 16000 W | €15985.31 |
|
mts.ee |
APC Smart-UPS VT 20 kVA 16000 W | €17447.35 |
|
tietokonekauppa.fi |
Smart-UPS VT 20KVA 400V | €19902.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 20 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 16000 W |
| Maksimālā strāva | 27 A |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Trokšņu līmenis | 64 dB |
| Skaņas signalizācija | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | ISO, CE |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Interfeiss | DB-9, RS-232, Smart-Slot |
| Izejas savienotāji | - 3PH + G; - 3PH + N + G; |
| Ieejas savienojuma tips | 3PH + N + G |
| Dimensijas (WxDxH) | 813 x 559 x 1499 mm |
| Izejas spriegums, piezīme | 380: 400/415 V3 |
| Baterija | |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 18,3 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 46,5 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 5 h |
| Hot-swap baterija | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -50 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 599 kg |