Ražotājs: APC
Modelis: SUVTP15KF2B2S
EAN: 0731304257073
APC Smart-UPS VT 15kVA. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 15 kilovoltampērs, Izejas jauda: 12000 W, Ieejas frekvence: 40/70 Hz. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas uzlādes laiks: 5 h. Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: cUL Recognized,ISO 14001,ISO 9001,UL 1778. Svars: 396,8 kg, Iepakojuma svars: 428,2 kg. Baterijas tips: VRLA, Interfeiss: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Izejas savienotāji: 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) 1x Screw Terminals
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS VT 15kVA puhvertoiteallikas (UPS) 12000 W | €13857.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 15 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 12000 W |
| Ieejas frekvence | 40/70 Hz |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Skaņas signalizācija | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | cUL Recognized,ISO 14001,ISO 9001,UL 1778 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas uzlādes laiks | 5 h |
| Hot-swap baterija | Jā |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Interfeiss | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
| Izejas savienotāji | 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) 1x Screw Terminals |
| Ieejas savienojuma tips | Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Dimensijas (WxDxH) | 356 x 813 x 1499 mm |
| Nominālais ieejas spriegums | 208 V |
| Izejas spriegums, piezīme | Configurable for 208 and 220V - 3 Phase |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 650 x 1062 x 1643 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -50 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 999,9 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 396,8 kg |
| Iepakojuma svars | 428,2 kg |