Ražotājs: APC
Modelis: SRVPM2KIL
EAN: 0731304343431
APC SRVPM2KIL. UPS topoloģija: Divkāršā-konversija (tiešsaiste), Izejas jaudas kapacitāte (VA): 2 kilovoltampērs, Izejas jauda: 1600 W. Maiņstrāvas izeju tipi: C13 uzmava, Jaudas spraudnis: C14 uzmava, Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas uzlādes laiks: 4 h. Formas faktors: Tower, Produkta krāsa: Melns, Ekrāna veids: LCD. Platums: 145 mm, Dziļums: 400 mm, Augstums: 238 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SRVPM2KIL puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 2 kVA 1600 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €1038.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| UPS topoloģija | Divkāršā-konversija (tiešsaiste) |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 2 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 1600 W |
| Viļņa forma | Sinuss |
| Ievades darbības spriegums (min) | 160 V |
| Ievades darbības spriegums (maks) | 280 V |
| Ieejas frekvence | 40/70 Hz |
| Izejas darba jauda (min.) | 220 V |
| Izejas darba jauda (maks.) | 240 V |
| Izejas frekvence | 50/60 Hz |
| Sprieguma plūdizlāde | 600 J |
| Maksimuma koeficients | 3:1 |
| ECO režīms | |
| Izejas spriegums THD | 3 % |
| Skaņas signalizācija | |
| Skaņas signāla režīmi | Signāls, kas brīdina par zemu baterijas līmeni, Pārslodzes signāls |
| Auto-restartēšana | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ekrāna veids | LCD |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 REACH |
| Savienojamība | |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C13 uzmava |
| Jaudas spraudnis | C14 uzmava |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| USB pieslēgvieta | |
| Sērijas saskarne | |
| SmartSlot | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas uzlādes laiks | 4 h |
| Automātiska akumulatora pārbaude | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 14763,6 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 238 mm |
| Svars | 16,8 kg |
| Iepakojuma platums | 235 mm |
| Iepakojuma dziļums | 525 mm |
| Iepakojuma augstums | 355 mm |
| Iepakojuma svars | 18,1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| Nominālais ieejas spriegums | 230 V |