Ražotājs: APC
Modelis: SYA4K8I
EAN: 0731304221548
APC SYA4K8I. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 4 kilovoltampērs, Izejas jauda: 2800 W. Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē: 7,5 min, Tipiskais dublējuma laiks pusielādē: 20 min, Nomaināmās baterijas kārtridžs: SYBT5. Produkta krāsa: Melns. Svars: 158 kg. Baterijas tips: Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof, Interfeiss: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Izejas savienotāji: (1) Hard Wire 3-wire (H N + G)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 8kVA N+1 USV | €12677.42 |
|
mts.ee |
APC SYA4K8I puhvertoiteallikas (UPS) 4 kVA 2800 W | €13005.72 |
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA LX 8KVA ÉVOLUTIF à 8KVA N | €13162.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 4 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 2800 W |
| Emergency Power Off (EPO) | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof |
| Interfeiss | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
| Izejas savienotāji | (1) Hard Wire 3-wire (H N + G) |
| Ieejas savienojuma tips | Hard Wire 3 wire (1PH+N+G) |
| Dimensijas (WxDxH) | 480 x 730 x 660 mm |
| Izejas spriegums, piezīme | Configurable for 220: 230 or 240 nominal output voltage |
| Niminālais izejas spriegums | 230 V |
| I/O pieslēgvietas | Available Smart Slot Interface Quantity - 1 Pre-Installed SmartSlot Cards - AP9619 |
| Baterija | |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 7,5 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 20 min |
| Nomaināmās baterijas kārtridžs | SYBT5 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 158 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85078000 |